۱۳:۱۵:۲۸ - سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
بیش از ۵۰درصد ازدواج های کهگیلویه و بویراحمد در پنج سال اول منجر به طلاق شد!
مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۵۰ درصد ازدواج های استان در پنج سال اول منجر به طلاق شده است. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۵۰ درصد ازدواج های استان در پنج سال اول منجر به طلاق شده است. سید […]

مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۵۰ درصد ازدواج های استان در پنج سال اول منجر به طلاق شده است.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۵۰ درصد ازدواج های استان در پنج سال اول منجر به طلاق شده است.

سید محمدعلی تقوی افزود: در سه ماه اول سال ۹۸ در هر شبانه روز به طور متوسط ۲۲ واقعه ازدواج و در هر ماه ۷۰۶ واقعه ازدواج به ثبت رسیده است.

وی اظهارکرد: در مجموع در این سه ماهه ۲ هزار و ۱۱۶ واقعه ازدواج به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷٫۵ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در سه ماه اول سال جاری، ۳۲۵ مورد طلاق به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۱ درصد کاهش یافته است.

تقوی تصریح کرد: طی این مدت میانگین سن ازدواج در استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۹٫۶۱ سال بوده که این سن برای زوجه ۲۴٫۷ سال بوده است.

وی ادامه داد: میانگین سن طلاق در استان طی سه ماهه اول سال جاری برای مردان ۳۶ سال و برای زوجه ۳۱ سال است.

مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: بیش از ۵۰ درصد ازدواج های استان کهگیلویه و بویراحمد در پنج سال اول منجر به طلاق شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس