۰:۱۹:۰۵ - پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷
برق دستگاه‌های اجرایی بدهکار در کهگیلویه و بویراحمد قطع می‌شود.
برق ساختمان‌های اداری تمامی دستگاه‌های اجرایی این استان به دلیل بدهی چندین ساله، از روز یکشنبه ۱۲ اسفندماه قطع می‌شود و در این زمینه با هیچ کدام از دستگاه‌ها تعارف نداریم و بدون اغماض ورود می‌کنیم.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد […]

برق ساختمان‌های اداری تمامی دستگاه‌های اجرایی این استان به دلیل بدهی چندین ساله، از روز یکشنبه ۱۲ اسفندماه قطع می‌شود و در این زمینه با هیچ کدام از دستگاه‌ها تعارف نداریم و بدون اغماض ورود می‌کنیم. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق تمامی دستگاه‌های اجرایی این استان به دلیل بدهی خبر داد و افزود: در این زمینه با هیچ کدام از ادارات و شرکت‌های خدمات رسان تعارف نداریم.

فتح‌الله جهان تاب  اظهار داشت: برق ساختمان‌های اداری تمامی دستگاه‌های اجرایی این استان به دلیل بدهی چندین ساله، از روز یکشنبه ۱۲ اسفندماه قطع می‌شود و در این زمینه با هیچ کدام از دستگاه‌ها تعارف نداریم و بدون اغماض ورود می‌کنیم.

 وی با بیان اینکه شرکت برق استان ۱۱۰ میلیارد تومان از تمامی مشترکان اعم از عمومی، تجاری، خانگی، صنعتی و کشاورزی طلب دارد، افزود: از این میزان ۶۵ میلیارد تومان مربوط به دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات رسان است.

جهان تاب با اشاره به اینکه رایزنی‌های های لازم برای پرداخت بدهی ادارات به شرکت برق انجام شد ولی نتیجه نگرفیتم، بیان کرد: به صورت حضوری، کتبی و پیامکی از مدیران استانی خواستار پرداخت بدهی‌شان بودیم ولی بی توجهی کردند.

 معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: از روز یکشنبه ۱۲ اسفندماه روزانه برق ساختمان اداری ۵ تا ۱۰ دستگاه اجرایی استان به ترتیب میزان بدهی قطع می‌شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس