۱۵:۰۵:۰۹ - پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
بازگشت اعتبارات به دلیل عملکرد ضعیف بانک های کهگیلویه
بیش از ۴۰ درصد اعتبارات و تسهیلات بانکی مسکن در سال‌های ۹۳ و ۹۴ در شهرستان کهگیلویه برگشت خورده است.                     سیمای زاگرس به نقل از  خبرگزاری صداوسیما:  بیش از ۴۰ درصد اعتبارات و تسهیلات بانکی مسکن در سال‌های ۹۳ و ۹۴ در شهرستان کهگیلویه برگشت […]

بیش از ۴۰ درصد اعتبارات و تسهیلات بانکی مسکن در سال‌های ۹۳ و ۹۴ در شهرستان کهگیلویه برگشت خورده است. 

بازگشت اعتبارات به دلیل عملکردضعیف بانکهای کهگیلویه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سیمای زاگرس به نقل از  خبرگزاری صداوسیما:  بیش از ۴۰ درصد اعتبارات و تسهیلات بانکی مسکن در سال‌های ۹۳ و ۹۴ در شهرستان کهگیلویه برگشت خورده است.

 رئیس بنیاد مسکن کهگیلویه در جلسه کمیته امور بانکی این شهرستان با بیان اینکه بیش از ۴۰ درصد اعتبارات و تسهیلات بانکی در سال‌های ۹۳ و ۹۴ در کهگیلویه برگشت خورده است از همکاری نکردن بانک‌های عامل شهرستان در خصوص تسهیلات بهسازی و بازسازی گلایه کرد.

مهرداد متقی افزود: بیش از ۱۷ هزار بافت فرسوده در شهرستان کهگیلویه به عنوان یکی از معضلات مهم شهرستان محسوب می‌شود.
رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه هم در این نشست گفت: در کمیته فنی استان در زمینه اشتغالزایی روستایی و عشایری ۲۵ طرح تصویب شده که ۱۴ طرح ایجادی، ۶ طرح توسعه‌ای و ۵ طرح نیز سرمایه در گردش است.
آقای خادمی با بیان اینکه در حوزه اشتغال فراگیر ۱۰ طرح معرفی شده که ۵ طرح ایجادی، ۳ طرح توسعه‌ای و ۳ طرح سرمایه در گردش است افزود: به هیچ کدام از طرح‌های معرفی شده تسهیلاتی پرداخت نشده است.
فرماندار کهگیلویه هم یکی از مهمترین برنامه‌های دولت را ارائه تهسیلات مناسب برای بازسازی بافت‌های فرسوده و همچنین تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر اعلام کرد و گفت: بانک‌های کهگیلویه عملکرد ضعیفی دارند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس