۲۰:۲۵:۳۸ - پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷
باران سیل آسا گچسارانی‌ها را غافلگیر کرد+فیلم
بارش‌های شدید گچساران از ساعت ۱۷ امروز آغاز و همچنان ادامه دارد و در صورت ادامه این روند به طور حتم شاهد وارد آمدن خسارات به باغداران و تاسیسات زیرساختی خواهیم بود. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  بارش سیل آسا مردم شهرستان گرمسیری گچساران را غافلگیر کرد. در نوزدهمین روز از مهرماه باران سیل آسا […]

بارش‌های شدید گچساران از ساعت ۱۷ امروز آغاز و همچنان ادامه دارد و در صورت ادامه این روند به طور حتم شاهد وارد آمدن خسارات به باغداران و تاسیسات زیرساختی خواهیم بود.سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  بارش سیل آسا مردم شهرستان گرمسیری گچساران را غافلگیر کرد.

در نوزدهمین روز از مهرماه باران سیل آسا در شهر گرمسیری دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران مردم را غافل گیر کرد به گونه‌ای که شاهد آب گرفتگی معابر هستیم.

بارش‌ها از ساعت ۱۷ امروز آغاز و همچنان ادامه دارد و در صورت ادامه این روند به طور حتم شاهد وارد آمدن خسارات به باغداران و تاسیسات زیرساختی خواهیم بود.

بنا به گزارش‌های رسیده از شهرستان‌های ۸ گانه استان کهگیلویه و بویراحمد تنها در شهرستان گچساران بارش سیل آسای باران آغاز شده است.

” باران ” در حالی میهمان ناخوانده گچسارانی‌ها شد که تا هنگام بارندگی کولرها در منازل روشن بوده است.

 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس