۱۸:۵۴:۱۴ - یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
انتصاب‌ها و استخدام‌های بدون شایستگی در کهگیلویه و بویراحمد فراگیر است.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان از انتصاب‌ها و استخدام‌های بدون شایستگی رنج می‌برند و این موضوع در محرومیت فعلی بی تاثیر نبوده است. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان از انتصاب‌ها و استخدام‌های بدون شایستگی رنج می‌برند و این موضوع […]

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان از انتصاب‌ها و استخدام‌های بدون شایستگی رنج می‌برند و این موضوع در محرومیت فعلی بی تاثیر نبوده است.انتصاب‌ها و استخدام‌های بدون شایستگی در کهگیلویه و بویراحمد فراگیر است

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان از انتصاب‌ها و استخدام‌های بدون شایستگی رنج می‌برند و این موضوع در محرومیت فعلی بی تاثیر نبوده است.

 سردار حمید خرمدل در همایش «هم اندیشی و همدلی اقوام» اظهار داشت: ملیت و اسلامیت سبب ایجاد انسجام اقوام مختلف در ایران اسلامی شده است.

وی با تاکید بر اینکه باید از تمامی ظرفیت‌ها برای ایجاد وحدت و همدلی استفاده کرد، عنوان کرد: به طور حتم با انتصاب‌ها و استخدام‌ها بر اساس شایستگی بسیاری از مشکلات کنونی کاهش می‌یابد و قطار توسعه با سرعت بیشتری به راه خود ادامه می‌دهد.

خرمدل با بیان اینکه مردم از استخدام‌های بدون توجه به شایستگی رنج می‌برند، ابراز کرد: روزی که به این استان آمدم برخی توصیه می‌کردند که در صورت انتخاب فرمانده‌ای از یک منطقه جانشین وی را از منطقه دیگری انتخاب کنید تا توازن برقرار شود و اصلا توجهی به شایسته‌ سالاری نمی‌شد.

وی با تاکید بر اینکه نمی‌توانیم شعار همدلی بدهیم  اما به گونه‌ای دیگر عمل کنیم چرا که مردم ما عاقل و فهیم هستند، ادامه داد: مجموعه سپاه فتح با تمام ظرفیت و توان برای توسعه استان در کنار مدیران اجرایی هستند.

همچنین غلام رضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با اشاره به آیه «و اعتصموا بحبل الله جمیعاً و لا تفرقوا» اظهار داشت: سلیقه و نظرات شخصی باید در راستای منافع جامعه کنار گذاشته شود و هر آنچه خدایی بوده انتخاب شود.

وی عنوان کرد: وحدت این نیست که همه با هم باشیم بلکه وحدت این بوده که همه با خدا باشند یعنی نیت، دل، رفتار را خدایی کنیم و دلمان را به خدا بسپاریم زیرا انسان خطاکار است.

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت با طرح این پرسش که قومیت چیست؟  ادامه داد: قومیت زیرساخت هویت افراد در جامعه بوده که افراد در جامعه  به واسطه آن هویت پیدا می‌کنند و در واقع ذاتاً چیز بدی نیست زیرا جوامع با این شکل هویت پیدا می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ قومی بر قوم دیگر برتری ندارد، خاطرنشان کرد: اصل داشتن یک رویکرد ترکیبی شامل دین، وطن و قوم برای نگه داشت یک جامعه اصل است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس