۱۹:۵۵:۵۷ - شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
اعلام محدودیت های ترافیکی استان کهگیلویه و بویراحمد در تعطیلات نوروز
با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروز ۹۸ و ضرورت افزایش ضریب ایمنی در محور‌های مواصلاتی، در برخی از این محور‌های کهگیلویه و بویراحمد محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود.    سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی استان کهگیلویه و بویراحمد در تعطیلات نوروز اعلام […]

با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروز ۹۸ و ضرورت افزایش ضریب ایمنی در محور‌های مواصلاتی، در برخی از این محور‌های کهگیلویه و بویراحمد محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود.  

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی استان کهگیلویه و بویراحمد در تعطیلات نوروز اعلام شد. 

سرهنگ بهنام ویسی پور افزود: با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروز ۹۸ و ضرورت افزایش ضریب ایمنی در محور‌های مواصلاتی، در برخی از این محور‌ها محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود. 

وی اظهارکرد: تردد تریلر و کامیون در محور‌های “یاسوج _اصفهان”، “یاسوج _ بابامیدان”، “گچساران_ نورآباد” و “گچساران _بهبهان” و بالعکس در ساعت‌ها و روز‌های خاصی ممنوع است. 

رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: تردد انواع تریلر و کامیون در این محور‌ها از ساعت ۷ تا ۲۴ در تاریخ ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه امسال و از ساعت ۷ تا ۲۴ تاریخ‌های یکم، دوم، سوم، چهارم، چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم سال آینده ممنوع است و تنها عبور و مرور ماشین‌های سنگین حامل مواد سوختی و فاسد شدنی استثنا خواهد بود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس