۱۳:۲۴:۱۹ - یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
آغاز توزیع ۶۰۰ تن میوه شب عید در کهگیلویه و بویراحمد
میوه‌های ذخیره شده شب عید در استان از امروز یکشنبه، ۲۶ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده در غرفه‌هایی که در حال برپایی است، با قیمت مصوب کمیته راهبردی عرضه خواهند شد.    سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   مدیر تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد از آغاز توزیع میوه شب عید در روز یکشنبه […]

میوه‌های ذخیره شده شب عید در استان از امروز یکشنبه، ۲۶ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده در غرفه‌هایی که در حال برپایی است، با قیمت مصوب کمیته راهبردی عرضه خواهند شد.  

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   مدیر تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد از آغاز توزیع میوه شب عید در روز یکشنبه ۲۶ اسفند آغاز ‌شده است . 

منوچهر محمدی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در کمیته راهبردی، میوه‌های ذخیره شده در استان از امروز یکشنبه، ۲۶ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده در غرفه‌هایی که در حال برپایی است، با قیمت مصوب کمیته راهبردی عرضه خواهند شد. 

وی اظهارکرد: امسال حدود ۶۰۰ تن میوه شب عید ذخیره سازی شده بود که ۳۰۰ تن از این میزان سیب قرمز و زرد و ۳۰۰ تن پرتقال والنسیا بوده است.

مدیر تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: هر کیلوگرم سیب درختی به قیمت ۶ هزار تومان و هر کیلوگرم پرتقال به قیمت ۵ هزار تومان عرضه خواهد شد.

محمدی اضافه کرد: ۷۰ غرفه در استان برای عرضه و توزیع مستقیم میوه شب عید و نوروز ۹۸در نظر گرفته شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس